Zoekt u een leuk kadootje voor een verjaardag, familie of een buitenlandse kennis dan bent u bij ons aan het goeie adres. Uiteraard is een VVV Cadeaukaart, VVV Lekker & Weg Cadeaukaart, een VVV Shop & Chill Cadeaukaart, Bol cadeaukaart, een Podium Cadeaukaart, Boekenbonkaart of de Nationale Bioscoopbon altijd leuk om te geven en te ontvangen. Het bedrag vult u zelf in.

Originele Boskoopse souvenirs in een leuke geschenkverpakking? U kunt kiezen uit een souvenir met Boskoopse tekst, een leuk T-shirt,  handgemaakt “Schone van Boskoop” appeltje, kruiwagentje of handgemaakt genummerd schouwtje met certificaat. Uiteraard kunt u ook uw bestelling plaatsen als u meerdere exemplaren wilt weggeven?

Wandel-, vaar- en fietskaarten, niet alleen van Boskoop, maar ook van de omgeving. We hebben plaatselijke wandel- en fietsroutes met onderweg een leuke horecastop. Misschien een leuk  verjaardagscadeau om te geven? De nieuwe (knooppunten-) wandel- en fietsroutes 2024 zijn binnen.